ستاره نارنجی سینما، میهمان غرفه‌ی دست‌های مهربان شد

متین ستوده بازیگر محبوب سینما و تلویزیون، ظهر دوشنبه دوم مرداد میهمان ویژه غرفه دست‌های مهربان بود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان، ستاره‌ی نارنجی سینمای ایران، متین ستوده با حضور در غرفه بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در نمایشگاه الکامپ به گفتگو و دیدار با دوستداران خود و بازدیدکنندگان غرفه دست‌های مهربان پرداخت.
متین ستوده در این دیدار ضمن تاکید بر لزوم گسترش جریان #نارنجی_باشیم اذعان داشت: به اینجا آمدم تا نشان دهم نارنجی‌بودن یک حرکت زمانمند نیست و تاریخ مصرف ندارد؛ کسی که نارنجی می‌شود برای همیشه در این مسیرِ پر از مهر و عشق و امید قدم برمی‌دارد.
این بازیگر بی‌حاشیه‌، ضمن آرزوی گسترش فزاینده‌ی جریان #نارنجی_باشیم در کشور گفت: مهم‌ترین جنبه‌ی نارنجی‌بودن برای من آن است که یادمان باشد هر کودکی می‌تواند روزی یک عضو مهم و یک ناجی در جامعه بشود، پس لازم است با حمایت از کودکان بی‌سرپرست نه تنها آینده‌ی این کودکان، بلکه آینده این جامعه را ایمن‌تر کنیم.
بر اساس این گزارش، حضور این بازیگر محبوب سینمای ایران شور و حال خاصی را به غرفه‌ی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان بخشید بود.

” استفاده از اخبار با ذکر منبع بلامانع است “

Print Friendly

پیش به سوی ایرانی سراسر نارنجی (بیانیه)

بیانیه دکتر شهرام فرجی – بنیانگذار و مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان- به مناسبت سالگرد افتتاح شعبه مراغه

این روزها بیش از هر زمان دیگری به مجموعه اقدامات، کارکنان و حامیان بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان افتخار می‌کنم چراکه با تلاش این مجموعه، دست به هر کار بزرگی که در راستای اهداف عالی بنیاد زدیم موفق بوده‌ایم. جا دارد ضمن تبریک به تمام کارکنان دست‌های مهربان در سراسر کشور، از بچه‌های ساعی و پرتلاش شعبه مراغه نیز تشکر ویژه‌ای داشته باشم. بیش از یک دهه تلاش کرده‌ایم تا ایران را به رنگ جاودانِ عشق و امید و آرامش در بیاوریم؛ رنگ دوست‌داشتن‌های مقدس؛ نارنجی.
و امروز پس از یک دهه تلاش بی‌وقفه و پر فراز و نشیب، دوازدهمین خطه‌ی ایران‌زمین «نارنجی‌پوش» است. امروز برای من و بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان یک روز بزرگ تلقی می‌شود. به این دلیل که ایجاد یک شعبه دیگر از دست‌های مهربان برای ما ارزش والایی دارد. اینجا خانه‌ای برای گرد‌ هم آمدن دست‌هایی مهربان و قلب‌هایی نارنجی شده تا این شهر را سرشار از مهر کنند. اگرچه به لطف مردم شریف مراغه، این شهر هماره سرشار از مهر بوده است اما در این دنیا تنها چیزی که هیچگاه نباید در آن صرفه‌جویی کرد مهر و محبت است. این دنیا برای بهتر شدن به چیزی جز مهربانی نیاز ندارد و مهربان بودن اصلاً دشوار نیست. فقط اندکی عشق می‌خواهد و کمی ازخودگذشتگی. فقط باید دست‌هایی مهربان داشت و دلی پر از ایثار.
امروز مراغه نیز نارنجی شده است و تکه‌های بعدی این پازل مهیای نارنجی‌شدن هستند. ضمن تبریک فراوان به مردم این شهر و همکاران حاضر در شعبه فراغه، باید بگویم ما به خود افتخار می‌کنیم که توانسته‌ایم ۱۲ تکه، ۱۲ دیار و ۱۲ خانه را برای انتشار مهربانی در ایران بسازیم و امیدواریم هر چه زودتر، ایران را سراسر نارنجی کنیم.

با آرزوی سرافرازی برای ایران و ایرانی
دکتر شهرام فرجی

” استفاده از اخبار با ذکر منبع بلامانع است “

Print Friendly

دست‌های مهربان «الکامپ» را نارنجی کرد

غرفه بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در نمایشگاه الکامپ برپا شد.
به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، بیست و سومین دوره نمایشگاه الکامپ از ۳۰ تیر آغاز شده و تا ۲ مرداد در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ادامه دارد.
بر اساس این گزارش، بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان با رویکردی نیکوکارانه در این نمایشگاه حضور یافته و تلاش می‌کند تا علاوه بر توسعه برند خود، مفهوم جریان #نارنجی_باشیم را در سطحی وسیع و در میان فعالان حوزه کامپیوتر، IT و استارتاپ‌های کشور، بیش از پیش به نمایش بگذارد.
نمایشگاه الکامپ بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر فعالان این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار به علاقمندان عرضه شده و فرصتی بی‌بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

غرفه بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در نمایشگاه الکامپ میزبان حضور گرم و نارنجی شماست.
سالن: میلاد – ۳۱B
غرفه: ۲۲۹

#الکامپ_را_نارنجی_کنیم

” استفاده از اخبار با ذکر منبع بلامانع است “

Print Friendly

حمایت بنیاد دست‌های مهربان از خیریه دارالشفا

عصر نارنجی در عطر یاس

نمایندگان بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان از مرکز توانبخشی و مراقبتی معلولان ذهنی عطر یاس بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، جمعی از کارکنان بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در پی دستور مدیرعامل این بنیاد -دکتر شهرام فرجی- برای بازدید و اهدای سبدهای کالا و اقلام ضروری، در مرکز توانبخشی یاس حضور یافتند.
در این برنامه، حدود ۲۰ نفر از کارکنان بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در مرکز عطر یاس حضور یافته و هدایایی را شامل سبدهای کالای ویژه و اقلام ضروری به این مرکز اهدا کردند.
همچنین نمایندگان بنیاد دست‌های مهربان در این بازدید به گفتگو و پذیرایی از کودکان تحت مراقبت پرداخته و لحظات خوشی را برای بچه‌ها رقم زدند.
مرکز توانبخشی و مراقبتی معلولان ذهنی عطر یاس در قرچک واقع شده و میزبان حدود صد نفر از کودکان معلول ذهنی و جسمی زیر ۱۴ سال است.
این دیدار ظهر روز سه شنبه ۲۷ تیرماه و به درخواست یکی از حامیان این مرکز از دکتر فرجی صورت گرفت.
مرکز توانبخشی و مراقبتی شبانه‌روزی معلولین جسمی و ذهنی زیر۱۴ سال عطر یاس توسط بخش خصوصی از ابتدای مهرماه ۸۹ در مساحتی حدود ۷۰۰ مترمربع و با ظرفیت نگهداری ۹۰ بیمار معلول با مساعدت‌های خیرین احداث و راه‌اندازی و تحت نظارت سازمان بهزیستی فعالیت می‌کند.

” استفاده از اخبار با ذکر منبع بلامانع است “

Print Friendly

برگزاری جشن تولد گروهی برای کودکان مرکز آیندگان

مرکز نگهداری و آموزش آیندگانِ بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان برای پنج نفر از بچه‌های خود جشن تولد همزمان گرفت.
به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، این پنج نفر همگی متولد تیرماه هستند که مرکز آیندگان با کمک حامیان این کودکان، جشن تولد همه را به صورت همزمان برگزار کرد که بسیار مورد توجه بچه‌ها و مهمانان قرار گرفت.
این مرکز قصد دارد تا برپایی جشن تولد گروهی را به یک برنامه ثابت و همیشگی تبدیل کند و هر ماه، برای بچه‌های متولد آن ماه، جشن تولد گروهی بگیرد.
در این جشن، با موسیقی زنده، اهدای هدیه به تمام بچه‌ها، صرف ناهار و… از بچه‌ها و مهمانان پذیرایی شد.
گفتنی است مهمانان این جشن به‌طور خودجوش با پوشیدن دستبند و شال نارنجی در جشن حضور یافته و نارنجی شدن خود را به این شکل اعلام کردند.

” استفاده از اخبار با ذکر منبع بلامانع است “

Print Friendly