حضور سامان گوران در مرکز آیندگان دست‌های مهربان

طنزپرداز مطرح کشور از مرکز نگهداری و آموزش آیندگان وابسته به بنیاد دست‌های مهربان دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، سامان گوران بازیگر و استندآپ‌کمدین نام آشنای کشور روز دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۶ با حضور در مرکز آیندگان دست‌های مهربان، لحظات شاد و خاطره‌انگیزی را برای کودکان این مرکز رقم زد.

وی با دیدار از بخش‌ها و کلاس‌های مختلف، با کودکان آیندگان ملاقات و صحبت کرد.

همچنین سامان گوران در جلسه‌ای که با مدیریت مرکز نگهداری و آموزش آیندگان برگزار شد در خصوص همکاری‌های آتی و همچنین دیدار با کودک مورد حمایت خود در اتاق دیدار آیندگان گفتگو کردند.

سامان گوران که از حامیان مالی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان بود حالا با این اقدام نیکوکارانه، عملاً حامی مالی و معنوی این بنیاد شد.

 

گزارش تصویری مراسم کلنگ زنی مدرسه هوشمند دستهای مهربان در روستای محروم محمودآباد شیراز

Print Friendly

آغاز ساخت پنجمین مدرسه‌ی دست‌های مهربان در شیراز

21

کلنگ ساخت مدرسه‌ی هوشمند دست‌های مهربان در محمودآباد فارس به زمین زده شد

دکتر شهرام فرجی بنیان‌گذار و مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان کلنگ ساخت مدرسه شش کلاسه‌ی هوشمند دست‌های مهربان در روستای محروم محمودآباد را به زمین زد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، روز شنبه ۲۱ مرداد ماه دکتر شهرام فرجی به همراه هیأتی از بنیاد دست‌های مهربان و جمعی از مسؤولان استان فارس، آیین کلنگ‌زنی مدرسه شش‌کلاسه‌ی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در محمودآباد فارس را برگزار کردند.

هیأت همراه دکتر فرجی در این مراسم متشکل از خانم دکتر یوسفی قائم مقام بنیاد دست‌های مهربان، معاونت‌های دفتر مرکزی بنیاد، سرپرستان شعب، سرپرست و کارمندان بنیاد دست‌های مهربان شعبه‌ی شیراز بود.

همچنین مهمانان دیگری از جمله دکتر کیانی مدیرکل ارزیابی استانداری فارس، دکتر امیدوار معاونت عمرانی فرمانداری شیراز، مهندس حیدری بخشدار مرکزی شیراز، جمشیدی معاون آموزش ابتدایی استان فارس، اسماعیل‌نژاد شیرازی دبیر شواری برنامه‌ریزی آموزش و پرورش فارس و مشاور مدیرکل، خانم بی‌نیاز مسؤول امور بانوان آموزش و پرورش استان فارس و مشاور مدیرکل، اسماعیلی رییس آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز، امام جماعت محمودآباد و جمعی دیگر از مسؤولین استانی و شهرستانی حضور داشتند.

قرارداد ساخت مدرسه شش‌کلاسه‌ی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان با هزینه‌ای ۲ و نیم میلیارد تومانی، فی‌مابین دکتر شهرام فرجی و ادارات کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان فارس منعقد شده است.

دکتر فرجی پرداخت تمام هزینه‌های ساخت این مدرسه هوشمند را بر عهده گرفته و طبق قرارداد، پس از ۱۸ ماه، دبستان بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان آماده بهره‌برداری شده و به آموزش و پرورش شیراز تحویل داده خواهد شد.

عملیات ساخت و ساز مدرسه دست‌های مهربان از همین ماه آغاز شده که در فاز اول، ابتدا مدرسه‌ی فرسوده محمودآباد به طور کامل تخریب و تخلیه شده و سپس ساخت یک مدرسه جدید با تمام امکانات مورد نیاز و در سطحی پیشرفته آغاز خواهد شد.

 

415

آیکن02222222222222213

گزارش کامل تصویری در لینک زیر:

جهانگردهای آلمانی نارنجی شدند

1

 

فرانک و پاتریک، دو جهانگرد آلمانی پس از ورود به تبریز و ملاقات با نمایندگان بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان تبریز، نارنجی شدند.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان شعبه ی تبریز، دو جهانگرد آلمانی پس از ملاقات با نمایندگان بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان، با نگرش این بنیاد نسبت به رنگ نارنجی و همچنین با جریان «نارنجی باشیم» آشنا شدند.

در این دیدار فرانک و پاتریک پس از درک مفهوم عبارت «من یک نارنجی هستم» شال مخصوص نارنجی‌ها را با علاقمندی زیاد بر گردن آویخته و از این دیدگاه خاص استقبال کردند.

همچنین در این دیدار یک جلد کتاب از مجموعه‌ی «بهشت ایران، آذربایجان» به پاتریک و فرانک، دوچرخه‌سواران جهانگرد آلمانی‌الاصل از سوی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان شعبه‌ی تبریز اهدا شد.

 

کسب نشان عالی اهتمام به مدیریت توسط دکتر شهرام فرجی

افتخاری دیگر برای حوزه‌ی نیکوکاری کشور و دکتر شهرام فرجی، بنیان‌گذار و مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان رقم خورد.
به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، دکتر شهرام فرجی بر اساس بررسی های به عمل آمده توسط دو آکادمی اروپایی و یک انجمن داخلی لایق کسب چند گواهی نامه مدیریتی و لوح و نشان بین‌المللی شناخته شد.
بر این اساس، رهبری مطلوب سازمانی، پیاده‌سازی تفکر استراتژیک، استقرار نظام شایسته‌سالاری در سازمان، رعایت اصول مدرن و تخصصی مدیریت، استفاده از ایده‌های خلاقه و پیمودن راه‌های صحیح رشد برند، از جمله علل نائل شدن دکتر فرجی به عناوین فوق بوده است.
در ادامه، عناوین و تصاویرِ افتخارات جدید حوزه نیکوکاری کشور که توسط دکتر شهرام فرجی کسب شده‌اند را می‌بینید:
• دریافت گواهی‌نامه، لوح و نشان عالی اهتمام به مدیریت از آکادمی IQS انگلستان
• دریافت گواهی‌نامه و لوح رهبری سازمانی از آکادمی STW آلمان
• دریافت تندیس و اعتبارنامه‌ی مجمع اصول و فنون مدیریت بین‌الملل از گروه متخصصین ایران

” استفاده از اخبار با ذکر منبع بلامانع است “

Print Friendly