آغاز فاز اول اهدای ۱۰۰ کانکس مسکونی توسط دست‌های مهربان به کرمانشاه؛ ارسال ۱۲ کانکس از اصفهان

کاروان مهربانی ادامه دارد؛

آغاز فاز اول اهدای ۱۰۰ کانکس مسکونی توسط دست‌های مهربان به کرمانشاه

ارسال ۱۲ کانکس از اصفهان به مناطق زلزله‌زده

6

فاز اول تهیه و اهدای ۱۰۰ کانکس مسکونی توسط بنیاد دست‌های مهربان به مناطق زلزله‌زده‌ی کرمانشاه با ارسال ۱۲ کانکس آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، پویش تهیه و ارسال کانکس‌های مسکونی و تحصیلی به مناطق زلزله‌زده‌ی کرمانشاه که از هفته‌های پیش در بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان کلید خورده بود روز پنجشنبه ۲۱ دی‌ماه ۹۶ با ارسال اولین محموله از شعبه‌ی اصفهان، وارد فاز اول خود شد.

این ۱۲ کانکس که توسط شعبه مرکزی و شعبه اصفهان تامین شده‌ بودند پس از تجمیع در شعبه‌ی اصفهان، توسط واحد حمل‌ونقل این بنیاد و با همراهی بازرس ناظر ویژه به مناطق زلزله‌زده ارسال شدند.

این کانکس‌ها در همین هفته به نیازمندترین خانواده‌هایی که توسط واحد تحقیق و پژوهشِ دست‌های مهربان شناسایی شده‌اند تحویل داده خواهد شد.

شایان ذکر است بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در روزهای ابتداییِ پس از زلزله با ارسال ۳۰ محموله از کمک‌های غذایی، وسایل گرمایشی، چادر، پوشاک و پتو و مواد بهداشتی، پروژه‌ی کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه را آغاز کرد و هم‌اکنون این پروژه با اجرایی‌شدنِ فاز اولِ ارسال کانکس‌های مسکونی و تحصیلی ادامه دارد.

همچنین این بنیاد در نظر دارد پس از پایان فازهای چندگانه‌ی تهیه و ارسال کانکس، عملیات ساخت درمانگاه خیریه و همچنین راه‌اندازی شعبه‌ای جدید در کرمانشاه و تحت پوشش قرار دادن زنان و کودکان بی‌سرپرست مناطق زلزله‌زده را اجرایی کند.

<p style=”text-align: left;”>

Print Friendly
</p>

اندوهی دیگر بر قلب ایرانیان؛ نفتکش سانچی کاملا غرق شد

 

naftkesh tarh 2-01

رئیس سازمان بنادر و دریانوردی مرگ تمام پرسنل نفتکش سانچی را تائید کرد و گفت که دسترسی به پیکرها ممکن نیست.
وی همچنین از غرق کامل بخش عمده‌ای از نفتکش خبر داد.
سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی تحت عنوان «خداحافظ ای داغ بر دل نشسته؛ ۳۲ فرشته از دریا به ملکوت رفتند»، رسما غرق شدن نفت کش ایرانی دچار حریق شده در آب های چین را اعلام کرد و نوشت: سازمان بنادر و دریانوردی این مصیبت بزرگ را به بازماندگان جامعه دریایی کشور و هم میهنان عزیز تسلیت می گوید.
پیش‌تر نیز محمد راستاد مدیرعامل این سازمان در آخرین اظهار نظر خود اعلام کرده بود: امروز حجم آتش کشتی افزایش یافت و طول آتش را فرا گرفت، به همین دلیل امکان ورود تکاوران به کشتی فراهم نبود.وی افزود: در مورد آخرین وضعیت سانچی باید گفت کشتی شناور بودن خود را از دست داده و در حال غرق شدن است.
بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان این اندوه بزرگ را به خانواده‌های درگذشتگان نفتکش سانچی و مردم ایران تسلیت می‌گوید.

پویش کمک به خرید کانکس با دست‌های مهربان

کانکس02

 

آوارِ سنگ و سیمان و دلهره هنوز در کرمانشاه پابرجاست؛ طوفانِ دلتنگی و اشک و سرما هنوز ادامه دارد؛ اندوهِ بی‌خانمانی در دل‌های جدامانده هنوز پابرجاست؛ اما.. «کاروان مهربانی» هم هنوز ادامه دارد   پویش کمک به خرید کانکس با دست‌های مهربان برای مردمی که سهمشان از دنیا همیشه قهر دشمن بود و خشم زمین و سوز آسمان     #کاروان_مهربانی_ادامه_دارد #کرمانشاه_تنها_نیست #بنیاد_نیکوکاری_دستهای_مهربان #من_یک_نارنجی_هستم

تصادف نفتکش ایرانی در سواحل شرقی چین؛ ۳۰ ایرانی ناپدید شدند

202

در جریان برخورد یک نفتکش ایرانی در سواحل شرقی چین با یک کشتی باربری این کشور ۳۲ نفر ناپدید شدند که ۳۰ نفر از این افراد را هموطنان ایرانی تشکیل می‌دهند. در این حادثه که روز یکشنبه ۱۷ دیماه اتفاق افتاد سی خدمه ایرانی و دو خدمه بنگلادشی این نفتکش مفقود شدند.

بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های خدمه‌ی نفتکش ایرانی و هم‌میهنان عزیز، برای نجات جان مفقودشدگان، از درگاه خداوند رحمان، لطف و رحمت مسئلت دارد.

توزیع ۳۰۰ بسته غذای گرم در میان ساکنین کوره‌های آجرپزی

3

بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان ۳۰۰ بسته غذای گرم میان نیازمندانِ ساکن کوره‌های آجرپزی اسلام‌شهر توزیع کرد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، روز پنجشنبه ۱۴ دی‌ماه ۹۶ تیمی از این بنیاد به محل زندگی تعدادی از اقشار نیازمند کشور که در کوره‌های آجرپزی حاشیه‌ی اسلام‌شهر زندگی می‌کنند اعزام شده و تعداد ۳۰۰ بسته غذای گرم و میوه را میان اهالی این منطقه توزیع کرد.

گفتنی است برای تهیه این بسته‌های غذایی از ۳۰ نوع غذای گرم طبخ‌شده در یکی از باکیفیت‌ترین رستوران‌های تهران استفاده شده بود.