800-320

شعبه دوم سبحان در اصفهان افتتاح می شود

بنیاد نیکوکاری دست های مهربان در راستای اهداف والا و بلند مدت خود اقدام به احداث شعبه ی دوم واحد درمانی سبحان در شعبه ی اصفهان این بنیاد می کند.
به گزارش واحد اطلاع رسانی واخبار ، از آنجا که درمان در خانواده های کم در آمد و بی بضاعت یکی از دغدغه های اصلی محسوب می شود بنیاد نیکوکاری دست های مهربان بر آن شد تا با احداث شعبه ی دوم مرکز پزشکی و پیراپزشکی سبحان در شعبه ی اصفهان قدمی برای کمک به این خانواده ها بردارد .
مدیر کل بنیاد نیکوکاری دست های مهربان “دکتر شهرام فرجی “در حاشیه بازدید از محل احداث این واحد درمانی گفت : مراحل تهیه و تامین مایحتاج اسکانی این واحد فراهم شده است و امید است در ماه آینده این مرکز افتتاح و آماده خدمت رسانی به افراد تحت پوشش باشد .
وی در ادامه با اشاره به خدمات قابل ارائه در این واحد گفت : تمامی خدماتی که در واحد درمانی شعبه ی تهران به مددجویان ، پرسنل و حامیان ارائه می شود طبق برنامه ریزی های لازم و هماهنگی های صورت گرفته با معاونت واحد درمان تهران “دکتر زهرا چلویی مقدم “انجام شده در این واحد نیز با همان شیوه ارائه خواهد شد و قرار است خدمات پرهزینه ای چون دندانپزشکی ، زنان ، داخلی ،پوست و مو و مشاوره های خانواده را در این مرکز داشته باشیم .
دکتر فرجی با بیان این نکته که مددجویان و اقشار بی بضاعت جامعه همیشه از درمان به دلیل هزینه های سنگین دوری می کنند گفت : این واحد درمانی با هدفی والا در حال احداث است و برای خدمت رسانی بهتر ، پس از اجرای طرح غربالگری و نیاز سنجی تمامی خدمات مورد نیاز خانواده های تحت پوشش را به صورت کاملا رایگان ارائه خواهدکرد.
در ادامه دکتر زهرا مقدم با بیان خدمات ارائه شده در واحد درمانی تهران گفت : از دی ماه ۹۴ و همزمان با تاسیس واحد پزشکی و پیرازشکی سبحان پس از غربالگری تهران و البرز خدمات درمانی به صورت رایگان به مددجویان ارائه شد، حال امید است در آینده ای نه چندان دور این طرح نیز به صورت تخصصی و کامل در شعبه ی دوم سبحان نیز اجرایی شود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *