جمع آوری کمک های مردمی برای نیازمندان مناطق محروم گچساران

با توجه به در پیش رو بودن سال جدید و آغاز ایام نوروز اعضا و کارکنان بنیاد نیکوکاری دست های مهربان به جمع آوری کمک های مردمی از قبیل پوشاک، مواد غذایی و مواد بهداشتی جهت کمک رسانی به نیازمندان مناطق محروم گچساران می پردازند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری دست های مهربان دکتر شهرام فرجی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بنیاد با اشاره به اجرایی شدن این کمپین در فاز اول به مقصد مناطق محروم سیستان و بلوچستان گفت: سمت و سو دادن این اقدامات شایسته به سوی مددجویان تحت حمایت یکی از وظایف و رسالت های حوزه مشارکت های مردمی بنیاد دست های مهربان است.
وی افزود: استفاده از ظرفیت های معنوی برای خدمت به نیازمندان و جهت دار نمودن نذورات مردمی با هدف رساندن آن به مستمندان واقعی جامعه و تقویت فرهنگ احسان از اهداف بنیادی و اساسی این طرح محسوب می شود که اجرای این طرح تا اوایل اسفند ماه ادامه دارد.
مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست های مهربان همچنین در رابطه با روند جمع آوری کمک های مردمی و دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی حامیان گفت: کلیه خیرین و نیکوکاران گرامی جهت همراه شدن با این کار خداپسندانه و ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی خود می توانند به سایت بنیاد نیکوکاری دست های مهربان مراجعه کرده و از طریق راه های مختلف موجود کمک های خود را ارسال کنند.

” استفاده از اخبار با ذکر منبع بلامانع است “

Print Friendly

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *