شبی شاد و دلنشین با ستاره‌های نارنجی

مراسم ضیافت افطاری بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در شعبه ساری برگزار شد.
در ادامه برنامه‌های مناسبتی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان برای ماه مبارک رمضان، شامگاه جمعه ۱۹ خرداد، مصادف با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع)، مراسم جشن وجنگ شادی و ضیافت افطاری از سوی شعبه ساری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد دست‌های مهربان، این ضیافت میزبان مددجویان شعبه ساری و خانواده‌های این عزیزان بود.
در ابتدای این مراسم دکتر شهرام فرجی بنیانگذار و مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان پشت تریبون قرار گرفته و دقایقی را با حضار صحبت کرد.
دکتر فرجی ضمن خوشامدگویی به مددجویان و دیگر مهمانان یادآور شد: ما با اتکا بر اهداف خیرخواهانه بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان فعالیت‌های این سازمانِ مردمی را در سطحی وسیع گسترش داده‌ایم به‌طوری‌که هم‌اکنون این بنیاد تبدیل به یک برند معتبر و ارزشمند در عرصه‌ی نیکوکاری کشور شده است.
دکتر شهرام فرجی افزود: یکی از ارکان پروسه‌ی برندسازیِ ما تمرکز بر رنگ سازمانی بنیاد است، یعنی نارنجی؛ که در حقیقت رنگ آرامش، صلح و امنیت است.
وی ادامه داد: رنگ نارنجی انرژی رنگ قرمز و شادی رنگ زرد را ترکیب می‌کند، بنابراین با شادی، تابش خورشید و گرما همراه است. نارنجی نمایان‌گر غیرت و جدیت، شادی و آرامش، خلاقیت و سازندگی، و موفقیت و شجاعت است؛ ویژگی‌هایی که تک‌تک آنها را می‌توان در فعالیت‌های این بنیاد به وضوح مشاهده کرد.
مدیرعامل دست‌های مهربان با تاکید بر لزوم اشاعه‌ی فرهنگ سازمانی و شناساندن برند بنیاد دست‌های مهربان گفت: فرهنگ و مرام این سازمان باید تا حد امکان در جامعه بسط یابد چراکه مرام این سازمان بر پایه‌های خیرخواهی و نیکوکاری بنا شده و هرچقدر جامعه به سمت این مرام حرکت کند، دنیایی امن‌تر، آرام‌تر و زیباتر را شاهد خواهیم بود.
دکتر فرجی با تاکید بر ایجاد همدلی بنیاد دست‌های مهربان با خانواده‌هایی که از نعمت پدر محروم هستند اظهار داشت: اعضای دست‌های مهربان تا استقلال کامل مالی شما مددجویان، در کنارتان خواهند ماند و با وجود دست‌های مهربان هیچ جایی برای نگرانی و ترس در وجودتان نخواهد ماند.

پس از سخنرانی و تقدیر دکتر فرجی از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بنیاد، خانم دکتر یوسفی قائم‌مقام بنیاد دست‌های مهربان نیز نکاتی را در خصوص ضرورت توانمندسازی زنان سرپرست خانوار مطرح کرد.
وی با بیان این‌که تلاش و پشتکار زنان سرپرست خانوار قابل تقدیر است گفت: شناسایی استعدادهای بانوان سرپرست خانوار به آنها کمک می‌کند بر بسیاری از مشکلات خود فائق آیند و راه‌های پیشرفت، خودکفایی و حتی کارآفرینی را برای دیگران هموار کنند.
همچنین سید هادی حسینی مدیر شعبه ساری نیز در بخش دیگری از مراسم به حضار خوشامد گفته و ایراد سخن کرد.
در این مراسم علاوه بر مدیران مرکز و شعبه ساری، یکی از اعضای شورای شهر ساری و تعدادی از هنرمندان و قهرمانان مازندرانی نیز حضور داشتند.
این ضیافت به میزبانی هتل بادله ساری و از ساعت ۱۷ تا ۲۰ و سی دقیقه برگزار گردید که با اجرای موسیقی سنتی، موسیقی پاپ مازندرانی و اجرای ویژه‌برنامه‌های شاد کودکان توسط گروه هنری نمایشی کودک و نوجوان به سرپرستی رضا چوپانی و صرف افطار و شام همراه بود.
در حاشیه این مراسم تعدادی از مددجویان نیز نامه درخواست‌های خود را به دکتر فرجی تحویل دادند که ایشان نیز قول پیگیری صددرصدی به خواسته‌های مددجویان را داد.
گفتنی است در این مراسم حدود ۳۰۰ مهمان تحت پوشش بنیاد دست‌های مهربان شعبه ساری حضور داشتند.

” استفاده از اخبار با ذکر منبع بلامانع است “

Print Friendly

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *