ادامه‌ی پیوستن ستاره‌های کشور به جریان «نارنجی باشیم»

یک ماه نارنجی با بنیاد دست‌های مهربان
ادامه‌ی پیوستن ستاره‌های کشور به جریان «نارنجی باشیم»

بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در ماه مبارک رمضان با شعار «یک ماه نارنجی» و ایجاد هشتگ #نارنجی_باشیم موفق شد با اجرای برنامه‌های مختلف در چندین شهر ایران جریان‌ساز شود. جریانی که از زمان شکل‌گیری، طرفداران بسیاری پیدا کرده و حالا موجی مثبت را در میان اقشار مختلف مردم به راه انداخته است.
در قسمتی از شرح این هشتگ آمده است:
«نارنجی باشیم» یک جمله‌ي معمولی نیست، یک پیشنهاد ساده هم نیست یا یک پیام تبلیغاتی؛ نارنجی باشیم یک مکتب فکری با نگاه انسانی است. نگاهی که بر مبنای آن، هیچ انسانی بر درد انسان‌های دیگر چشم فرو نمی‌بندد و هرکسی به فراخور توان خود، با دست‌های مهربانش دست ضعیفی را می‌گیرد و از شادی‌های خود، سهمی هم به او می‌بخشد.
#نارنجی_باشیم جریانی را شکل داد که بر اساس مشاهدات و آمارهای ارائه شده از سوی روابط عمومی بنیاد دست‌های مهربان، طیف‌های مختلفی را مجذوبِ خود کرد. طیف‌هایی از قبیل دانشجویان، پزشکان، اساتید دانشگاه، مدیران برندها و سازمان‌ها، معلمان و آن بخش از جوانانی که همیشه شور و شوق ویژه‌ای برای ترویج انسانیت در جامعه دارند.
این همبستگی و گرایش طبقات و اقشار مختلف مردم به سمت «نارنجی‌بودن» نشان از اهمیت این جریان دارد و ثابت می‌کند مردم ایران برای اقدامات نیکوکارانه همیشه آماده‌ی حرکت هستند.
در این میان، طیف دیگری نیز به سرعت در حال ورود به کمپین «نارنجی باشیم» هستند؛ هنرمندان و ستاره‌های محبوب کشور که بی‌تردید بسیاری از طرفداران و هنردوستان کشور را به اهداف این جریان نزدیک‌تر می‌کنند.
از چهره‌های مطرحی که به جریان #نارنجی_باشیم پیوسته‌اند می‌توان از این عزیزان نام برد: محمود دینی – نیما رییسی – فلامک جنیدی- نیما کرمی – شهره سلطانی – فرهاد بشارتی – شهرزاد کمال زاده – متین ستوده – فریبا نادری – نیما نکیسا – محمدرضا عیوضی – مارال فرجاد، لیلا برخورداری و…

یک ماه کاملاً نارنجی
بنیاد دست‌های مهربان همچنین در طول ماه مبارک رمضان با شعار یک ماه نارنجی اقدام به برگزاری برنامه‌های متنوعی از جمله جشن و ضیافت‌های افطار و برقراری کمپ‌های حمایتی کرد و از این طریق توانست فاصله میان افراد نیکوکار جامعه را با مددجویان به‌طور چشم‌گیری از میان بردارد.

بخشی از برنامه‌های بنیاد دست‌های مهربان در ماه مبارک رمضان:
– برپایی ضیافت افطار در امام‌زاده صالح و توزیع بالغ بر پنج هزار افطار طی سه شب.
– برپایی ضیافت افطار در منزل حامیان با حضور مددجویان و کودکان بی‌سرپرست.
– برگزاری جشن و ضیافت افطار با همکاری شهرداری منطقه ۶ در هتل مروارید با حضور کودکان مددجو.
– جشن و ضیافت افطار در ساری با حضور مددجویان این شهر و خانواده‌های مددجویان، هنرمندان و قهرمانان ورزشی استان مازندران.
– جشن و ضیافت افطار در مراغه با حضور مددجویان و خانواده‌ها و مهمانان ویژه.
– جشن و ضیافت افطار در تبریز با حضور مددجویان، خانواده مددجویان، قهرمانان ورزشی و برخی از مسؤولین. در این مراسم جمال جعفرزاده –قهرمان رشته پرس سینه شمال‌غرب کشور- مدال و کاپ قهرمانی خود را برای پاسداشت حمایت از زنان و کودکان بی‌سرپرست تبریز، به دکتر فرجی اهدا کرد.
– جشن و ضیافت بزرگ در اصفهان با حضور مددجویان و خانواده‌ها، هنرمندان و اعضای تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان اصفهان. در این مراسم پیراهن تیم ذوب‌آهن با امضای عوامل و بازیکنان این تیم به پاس حمایت از زنان و کودکان بی‌سرپرست اصفهان به دکتر شهرام فرجی بنیان‌گذار و مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان اهدا شد.
– جشن و ضیافت در شیراز با حضور مددجویان این شهر و خانواده‌ها، برخی مسؤولین، مدیران برندهای برتر استان فارس و قهرمانان ورزشی شیراز.
– برگزاری جشن و ضیافت در کرج با حضور مددجویان و خانواده‌ها و مهمانانی از اقشار مختلف.
– استقرار کمپ‌های حمایتی در طول ماه مبارک رمضان در معابر عمومی و ایستگاه‌های مترو.
– استقرار کمپ‌های حمایتی در روز عید سعید فطر در معابر عمومی و ایستگاه‌های مترو.
– توزیع حدود ۲ هزار سبد کالا میان مددجویان.

” استفاده از اخبار با ذکر منبع بلامانع است “

Print Friendly

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *