بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان برند برتر کشور شد

برند بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در لیست صد برند برتر کشور قرار گرفت.
آیین تجلیل از برندهای برتر کشور در روز ۱۳ تیرماه ۱۳۹۶ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما و با حضور مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، دراین مراسم جمعی از مسؤولین رده اول کشور از مجلس و هیأت وزیران، نمایندگان کشورهای همسایه و مدیران برندهای برتر کشور در حوزه‌های مختلف تولیدی، تجاری و خدماتی حضور داشتند.
دکتر شهرام فرجی بنیان‌گذار و مدیرعامل بنیاد دست‌های مهربان در این مراسم، به عنوان مدیر یکی از سه برند برتر کشور و برترین برند حوزه نیکوکاری مورد تجلیل قرار گرفته و نشان و تندیس زرین برند ملی را دریافت کردند.
دکتر فرجی با اشاره به اهمیت بالای این رویداد گفت: یکصد برند برتر انتخاب شده در این دوره، از میان صدها برند ممیزی شده و رده اول کشور انتخاب شده‌اند که خوشبختانه بنیاد دست‌های مهربان در میان یکصد برند برتر، جزو سه برند برتر و برترین برند حوزه نیکوکاری کشور شناخته شده است.
وی ضمن تبریک به دیگر برندهای انتخاب شده تأکید کرد: دست‌یابی ما به این جایگاه نتیجه خرد جمعی، مدیریت چندلایه و زحمات چند ساله گروه زیادی از کارکنان بنیاد و همچنین پشتیبانی حامیان عزیز ما بوده است که جا دارد از تمام اعضای این سازمان و کسانی که همواره همراه ما بوده‌اند تشکر کنم.
یاداور می‌شود از دیگر افتخاراتِ این انتخاب، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: عضویت در کنفدراسیون برند ایران به عنوان عضو اصلی و دریافت پروانه عضویت، دریافت لوح تقدیر برند ملی به پاس تلاش‌های بی‌وقفه برای خلق یک برند ملی، دریافت ایزوی ارزش‌گذاری برند (۱۰۶۶۸ ISO) و دریافت سردیس به عنوان خالق برند برتر ملی.

” استفاده از اخبار با ذکر منبع بلامانع است “

Print Friendly

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *