تابستان تهران نارنجی شد

پارک لاله تهران در شب‌های ۱۲ و ۱۳ مردادماه شاهد دو جشن بسیار متنوع و مفرح بود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان، این بنیاد با همکاری شهرداری منطقه ۶ تهران جشنواره‌ی «تابستانِ نارنجی» را در پارک لاله برگزار کرد.
این جشنواره که با استقبال بسیار خوب خانواده‌ها همراه بود طی شب‌های ۱۲ و ۱۳ مرداد از ساعت ۹ شب تا ۲۴ به اجرا درآمد.
در جشنواره تابستان نارنجی برنامه‌های متنوع و مفرحی توسط هنرمندان مطرح در رشته‌هایی از قبیل موسیقی پاپ و سنتی، استندآپ کمدی، سایه بازی، پانتومیم، شعبده‌بازی و… اجرا شد.
از جمله گروه‌های هنری که در این جشن حضور داشت گروه موزیک آوای ترنم بود که با اجرایی زیبا و منحصربه‌فرد، جمعیت حاضر در مراسم را به وجد آوردند.
اما یکی از بخش‌های قابل توجه این مراسم، گلریزانِ عروسک بود که با توجه دور از انتظارِ مردم مهربان و نوع‌دوست کشور همراه شد.
در این قسمت، ابتدا ۶۰ عروسک ساخته‌ی دست مددجویان بنیاد در حضور مردم رونمایی و اعلام شد که قیمت هر عروسک ۱۰ هزار تومان است اما هر فرد با توجه به توانایی و میزان مهر خود هرچقدر می‌تواند بابت خرید هر یک از این عروسک پرداخت کند. با آغاز گلریزان، در کمتر از ۵ دقیقه مردم مهربان ایران‌زمین ۶۰ عروسک را خریدند که پرداختی برخی افراد بسیار بالاتر از نرخ پایه بود. اما پس از به فروش رفتن ۶۰ عروسک و ازدحام جمعیت در کنار میز فروش حدود ‌۶۰ عروسک دیگر اضافه شد که آن هم ظرف چند دقیقه به فروش رفت و میز گلریزان خالی شد.
گفتنی است جشنواره تابستان نارنجی در دور بازه‌ی زمانی به تاریخ‌های ۵ و ۶ مرداد و ۱۲ و ۱۳ مرداد برگزار شد.

” استفاده از اخبار با ذکر منبع بلامانع است “

Print Friendly

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *