برپایی جشن تولد گروهی در مرکز آیندگان دست‌های مهربان

7

حدود بیست نفر از کودکان تحت حمایت بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان تولد خود را در کنار تعدادی از کودکان مرکز نگهداری آیندگان جشن گرفتند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان، مرکز آموزش و نگهداری آیندگان که جشن تولد کودکان خود را به صورت ماهیانه و گروهی برگزار می‌کند این بار حدود ۲۰ نفر از بچه‌های تحت حمایت بنیاد را میهمان جشن ماهانه‌ی خود کرد.

بر اساس این گزارش، این جشن که برای متولدین مرداد و شهریور برگزار شد میزبان حدود ۵۰ کودک از بنیاد دست‌های مهربان و مرکز نگهداری آیندگان بود.

همچنین علاوه بر کودکان مرکز آیندگان و کودکان تحت حمایت بنیاد دست‌های مهربان، تعداد زیادی از حامیان و خانواده‌های بچه‌ها نیز حضور داشتند.

در جشن گروهی متولدین مرداد و شهریور مرکز نگهداری آیندگان دست‌های مهربان برنامه‌های متنوعی اجرا شد، از قبیل آواز و موسیقی، اجرای نمایش، برش کیک و اهدای هدایای کودکان. برگزاری این جشن گروهی، روز خاطره‌انگیزی را برای کودکان این مرکز رقم زد.

شعب مختلف بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان و مرکز آموزش و نگهداری آیندگان طی یک برنامه‌ی متداوم، تولد کودکان تحت حمایت خود را به صورت ماهیانه یا دو ماه یک‌بار جشن می‌گیرند.


<p style=”text-align: left;”>
Print Friendly
</p>

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *