برگزاری مراسم پایان دوره کودکان مرکز آموزش و نگهداری آیندگان

5

 

جشن پایان دوره کودکان مرکز آموزش و نگهداری آیندگان دست‌های مهربان در این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان روز دوشنبه ۲۰ شهریور ۹۶ مراسم جشنی توسط مرکز آموزش و نگهداری آیندگان برای بچه‌های این مرکز که دوره آموزشی-تربیتی خود را گذارنده‌اند برگزار شد.

دکتر شهرام فرجی بنیان گذار و مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان و خانم دکتر یوسفی میهمانان ویژه این مراسم بودند. ضمن آنکه معاونت‌ها و مدیران داخلی بنیاد، تعداد زیادی از حامیان و همچنین خانواده‌های بچه‌های این مرکز به این جشن دعوت شده و حضور داشتند.

دکتر فرجی در بخشی از مراسم پایان دوره آیندگان خطاب به بچه‌های آیندگان گفت: برای تک تک شما آرزوی سلامتی، شادی و دستیابی به آینده‌ای روشن موفق دارم.

وی با اشاره به این نکته که موفقیت این بچه‌ها یکی از مهمترین چشم‌اندازهای کاری و اخلاقی بنیاد است، اذعان داشت: امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این بچه‌های مستعد بتوانیم در سال‌های آینده از میان این بچه‌ها مدیرانی متخصص و موفق، حتی برای بنیاد دست‌های مهربان داشته باشیم.

همچنین در ابتدای این مراسم دکتر الهام عبدالهی مدیر مرکز آموزش و نگهداری آیندگان ضمن خوشامدگویی به حضار و مهمانان گفت: شادی و رشد این کودکان که امروز مشاهده کردید حاصل زحمات یک ساله این مرکز بوده و من حتم دارم به زودی این بچه ها را به عنوان افراد موفق جامعه خواهید دید، پس نام این بچه‌ها را به خاطر بسپارید.

وی افزود: کار کردن با کودکان، علاوه بر تخصص و مهارت، عشق و صبوری هم می‌طلبد و من باید از تک تک پرسنل این مرکز به خاطر فعالیت عاشقانه و صبورانه‌ای که داشتند قدردانی کنم و بگویم که شما واقعا نارنجی هستید.

عبدالهی با اشاره به روند صعودی مهارت‌های کودکان در این مرکز گفت: هم اکنون بچه‌ها پس از این یک سال آموزش، اعتماد به نفس بالایی کسب کرده و به راحتی می توانند در جمع صحبت کنند، شعر و قرآن بخوانند، انگلیسی صحبت کنند و حتی برخی از بچه‌ها نوازندگی می‌کنند که این امر نشان می‌دهد هزینه‌های بنیاد، کمک‌های حامیان و زحمات پرسنل این مجموعه کاملاً هدفمند و تاثیرگذار بوده است.

مدیر مرکز آموزش و نگهداری آیندگان دست‌های مهربان اظهار داشت: بسیاری از فعالیت‌هایی که در این مرکز بر روی بچه‌ها صورت می گیرد هم اکنون قابل مشاهده نیست اما بی شک ۱۰ یا ۲۰ سال دیگر نتیجه این فعالیت‌ها در جامعه‌ی ما تجلی پیدا خواهد کرد.

در مراسم پایان دوره مرکز آموزش و نگهداری آیندگان دست‌های مهربان بخش‌های متنوعی اجرا شد، از قبیل اجرای موسیقی و نمایش، نوازندگی بلز و آوازخوانی توسط دو نفر از کودکان مرکز، اهدای هدایای حامیان و مرکز نگهداری به بچه‌ها، مسابقه و چند برنامه شاد و متنوع که یک روز به یاد ماندنی را برای بچه‌ها و حامیانشان رقم زد.

سامان گوران، هنرمند مطرح کشور و از حامیان بچه‌های مرکز آیندگان نیز روز قبل از مراسم با حضور در این مرکز، هدایای خود که شامل دو دستگاه دوچرخه و چند هدیه‌ی دیگر می‌شد را به بچه‌ها اهدا کرد.

همچنین چندین هنرمند مطرح کشور میهمان این مراسم بودند؛ از جمله امید عبدالهی و شهرام الماسی از فیلمسازان و تهیه‌کنندگان سینما و عمار تفتی و پدرام گودرزی از بازیگران سینما و تلویزیون. خانم محدثه صفار هرندی مدیریت موسسه خیریه مهر طوبی نیز از مهمانان این مراسم بودند. ضمن آنکه اجرای این برنامه بر عهده‌ی عمو میلاد مجری توانای کودکان و سپهر رحیمی مجری شبکه جام جم بود.

 

Print Friendly

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *