برگزاری جشن مداد نارنجی در پارک ساعی

21

بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان جشن «مداد نارنجی» را در پارک ساعی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، این بنیاد در ادامه روند اجرایی کمپین بزرگ مداد نارنجی، شامگاه چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ مراسمی را تحت عنوان جشن مداد نارنجی در پارک ساعی با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند برگزار کرد.

امین دماوندی معاونت امور مشارکت‌ها و فرهنگ و ارتباطات بنیاد دست‌های مهربان در این مراسم ضمن توضیحاتی در خصوص سابقه و فعالیت‌های بنیاد گفت: مداد نارنجی کمپینی است برای ایجاد شرایط تحصیل برای دانش‌آموزانی که مثل تمام بچه‌های دنیا حق تحصیل دارند اما شرایط و ابزار آن را در اختیار ندارند.

وی ضمن تأکید بر این امر که اندیشه‌ی مداد نارنجی اندیشه‌ای بزرگ است اذعان داشت: این اندیشه به ما می‌گوید تأمین لوازم‌التحریر تا حدی حیاتی است که حتی می‌توان گفت یک مداد ممکن است روزی یک دانشمند بسازد؛ یک پزشک، یک مخترع، یک معلم و حتی یک رییس‌جمهور. پس هرچقدر بچه‌های بیشتری توان تحصیل پیدا کنند آینده‌ی این کشور از حضور افراد با دانش غنی‌تر خواهد شد.

دماوندی افزود: در حقیقت شما هر کمکی که به افراد نیازمند می‌کنید به خودتان، کشورتان و نسل بعدی این کشور کمک کرده‌اید. شما با کمک به دانش‌آموزان نیازمندِ امروز، شرایط توسعه‌یافتگیِ کشور را برای فردا مهیا می‌سازید.

معاونت امور مشارکت‌ها و فرهنگ و ارتباطات بنیاد دست‌های مهربان با تاکید بر لزوم داشتن تعهد اجتماعی برای هر شهروند گفت: این کمک‌ها و به جا آوردن تعهداتِ اجتماعی، زنجیره‌ای از انرژی است که در نهایت به خود شخص باز می‌گردد. شما وقتی به جامعه یک انرژی مثبت می‌دهید آن انرژی مثبت طی فرایندی زنجیره‌ای در جامعه می‌چرخد و زمانی به خود شما می‌رسد که بسیار وسیع‌تر از روز اول شده و حتی ممکن تاثیرات بسیار سازنده‌ای بر زندگی شما داشته باشد.

امین دماوندی ضمن قدردانی از حضور هنرمندان و میهمانان برنامه اظهار داشت: باید از حضور تک‌تک شما مردم عزیز و مهربان این شهر تشکر کنم که امشب با قلب‌های نارنجی به استقبال این اقدام نیکوکارانه آمدید و همین حضورِ شما باعث دلگرمی بچه‌های دست‌های مهربان شده و می‌تواند نیروی ما را برای ادامه‌ی راه کمپین مداد نارنجی و دیگر کمپین‌ها و برنامه‌های حمایتی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان چند برابر کند.

وی ادامه داد: همچنین از کارکنان بنیاد هم قدردانی ‌می‌کنم که با جان و دل و بدون هیچ منتی تمام توان و همت و اندیشه‌ی خود را برای برآورده ساختن اهداف دست‌های مهربان به کار گرفته و از هیچ کوششی در این راه دریغ نمی‌کنند.

معاونت امور مشارکت‌ها و فرهنگ و ارتباطات بنیاد دست‌های مهربان در پایان با اشاره به کلاس‌های آموزشی واحد توانمندسازی بنیاد دست‌های مهربان خطاب به حضار گفت: کارگاه‌های آموزشی متنوعی در بنیاد برگزار می‌شود که هر کسی تمایل داشته باشد می‌تواند با مراجعه به این بنیاد، در این کارگاه‌ها شرکت کرده و تخصص‌ها و مهارت‌های بسیار کارآمد و درآمدزایی را کسب کند.

در این مراسم برنامه‌های متنوعی به اجرا درآمد که از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برنامه‌های شاد چند تن از طنزپردازان کشور در زمینه استندآپ‌کمدی و دابسمش‌سازی اشاره کرد که در تمام مدت برنامه، برای ایجاد فضایی شاد و مفرح، به روی استیج رفتند.

همچنین به همت واحد امور مشارکت‌های بنیاد دست‌های مهربان که برگزارکننده‌ی این مراسم بود، غرفه‌هایی برای دریافت کمک‌های مردمی شامل کیف، کفش و لوازم التحریر تدارک دیده شده بود که مردم، بسته‌های حمایتی خود را به این غرفه‌ها تحویل می‌دادند.

جشن مداد نارنجی که در محوطه‌ی پارک ساعی برگزار شد شاهد حضور جمعیت مشتاق و مهربانی بود که ضمن اهدای کمک‌های خود، ساعاتی را در این مراسمِ شاد و صمیمی سپری کردند.

39 36

23 37

47 43

35 27

44 26

6 4

20 9

12 13

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *