اهدای هدیه به کودکان کار در روز جهانی کودک

 

2

کودکان مرکز آموزشیِ انجمن حمایت از کودکان کار در روز جهانی کودک میزبان بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان شدند.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، در روز جهانی کودکف بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در مرکز آموزشی انجمن حمایت از کودکان کار حاضر شده و هدایایی را میان این کودکان توزیع کرد.

روز جهانی کودک برای کودکان همواره روزی خوشایند و شادی‌بخش بوده و هر کودک معمولاً این روز را با شادی و دریافت هدیه می‌گذراند اما در این میان تعدادی از کودکان هستند که از شادیِ روز کودک بی‌نصیب می‌مانند. این کودکان به سبب مشکلات مختلف و به خاطر فقدان سرپرست یا بدسرپرست بودن، در شرایط مالی و روحی خوبی قرار نداشته و بسیاری از آنها در چنین مناسبت‌هایی دیده نمی‌شوند.

به همین منظور بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان طبق سنت هر ساله‌ی خود در روز جهانی کودک، با انتخاب گروهی از کودکان نیازمند که در لیست اولویت‌های مددرسانی قرار دارند هدایایی را در قالب بسته‌های لوازم‌التحریر یا کیف و کفش و پوشاک مهیا کرده و در محل نگهداری یا آموزش این کودکان حاضر شده و هدایا را به آنان اهدا می‌کند.

امسال نیز این برنامه به نحو شایسته‌ای برنامه‌ریزی و عملیاتی شد و تعدادی از کودکانِ کار تهران که در مرکز آموزشی انجمن حمایت از کودکان کار ایران مشغول تحصیل هستند در اولویت این بنیاد قرار گرفته و هدایای خود را دریافت کردند.

” استفاده از اخبار با ذکر منبع بلامانع است “

Print Friendly

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *