بیستمین محموله‌ی کمک های دست‌های مهربان توزیع شد/ احداث درمانگاه رایگان در مناطق زلزله‌زده + تصاویر

12

محموله‌ی بیستم از سی محموله‌ی کمک‌های مردمی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در میان زلزله‌زدگان کرمانشاه توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، این محموله که حاوی ۱۰ تن مواد غذایی، پوشاک، چادر و نایلون و پتو بود در روستاهای اطراف جوانرود تقسیم شد.

دکتر شهرام فرجی مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در همین خصوص گفت: محموله‌های این بنیاد از روز چهارشنبه اول آذر در مناطق مختلف زلزله‌زده در حال توزیع است.

وی با اشاره به توزیع ۱۹ محموله تا روز جمعه گفت: محموله‌ی بیستم نیز روز جمعه به مقصد مورد نظر رسید و بلافاصله توزیع اقلام آن طبق برنامه صورت گرفت.

دکتر فرجی یادآور شد: بنیاد دست‌های مهربان در فاز اول کمک‌های خود به مناطق زلزله‌زده، ارسال و توزیع کمک‌های کالایی و غذایی را در نظر دارد که در این راستا ۲۰ محموله تاکنون توزیع شده و ۱۰ محموله‌ی دیگر در دست ارسال و توزیع است.

وی اظهار داشت: فاز بعدی کمک‌های دست‌های مهربان، راه‌اندازی شعبه‌ی جدید این بنیاد در کرمانشاه و تحت پوشش قرار دادن تمام کودکانی است که در این زلزله سرپرست یا خانواده‌ی خود را از دست داده‌اند خواهد بود.

بنیان‌گذار دست‌های مهربان گفت: همچنین احداث فوری درمانگاهی مجهز در منطقه برای درمان رایگان آسیب‌دیدگانی که نیاز به درمان‌های طولانی‌مدت دارند و نیز خرید و توزیع کانکس‌های تحصیلی برای روستاهای زلزله‌زده، از برنامه‌های بعدی دست‌های مهربان در کرمانشاه است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *