حضور دست‌های مهربان در جشن الفبای دبستان نوید آینده

photo_2017-11-29_10-57-31

بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در جشن الفبای دبستان نوید آینده‌ی نارمک حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، این جشن به صورت هفتگی در برخی مدارس کشور با هدف تسهیل آموزش الفبا به کلاس اولی‌ها و افزایش شوق و انگیزه آنان به مدرسه و تحصیل برگزار می‌شود.

در این جشن که روز چهارشنبه ۸ آذر ۹۶ در دبستان نوید آینده‌ی نارمک برگزار شد، نماینده‌ی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان با هماهنگی خانم کریمی، مدیریت این دبستان و معلم کلاس اول دبستان خانم ناطقی، در این جشن حضور یافته و توضیحاتی در خصوص مفهوم «نارنجی بودن» به بچه‌ها ارائه کرد.

وی در جشن روز چهارشنبه که با الگو قرار دادن حرف «نون» برگزار شد «نارنجی بودن» را مصداق مهرآفرینی، خیرخواهی و انسان‌دوستی قلمداد کرد و گفت: در هر کشوری تعدادی از بچه‌ها به دلایل مختلف توان تحصیل یا خرید مایحتاج خود را ندارند و این وظیفه‌ی اخلاقی و اجتماعی بچه‌ها و خانواده‌های دیگر است که در مواقع لازم از طریق بنیادهای نیکوکاری به بچه‌های نیازمند کمک کنند.

نماینده‌ی بنیاد همچنین با معرفی کامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان، به دانش‌آموزانِ دبستان نوید آینده یادآور شد: بنیاد دست‌های مهربان با شعار «نارنجی باشیم» و «من یک نارنجی هستم» تمرکز خود را روی توانمندسازی خانواده‌های بی‌سرپرست و همچنین بی‌نیاز کردن بچه‌های بی‌بضاعت گذاشته و این اقدام خوشایند، با کمک خانواده‌های شما در این سال‌ها و کمک خود شما در دوران بزرگسالی بسیار ساده‌تر انجام خواهد شد.

شایان ذکر است بنیاد دست‌های مهربان تصمیم دارد طی برنامه‌ای مدون و بلندمدت، در مدارس ابتدایی حضور یافته و آموزش خیرخواهی و انسان‌دوستی را از سنین پایه به بچه‌ها آغاز کند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *