امیرحسین فراهانی: هیچ کمکی برای اقشار نیازمند کوچک نیست/ دست‌های مهربان به راستی مهربان است

47

مدیر عامل برند وِتِریا در حاشیه‌ی اختتامیه‌ی نمایشگاه نقاشی دست‌های مهربان گفت: نباید حد و مرزی برای کمک به اقشار ضعیف و نیازمند قائل شد و کم و زیاد بودن کمک را مطرح کرد چراکه هر کمکی –حتی اگر از نظر ما ناچیز و کوچک باشد- برای عده‌ای، بزرگ و با ارزش است.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، امیرحسین فراهانی که در جریان نمایشگاه نقاشی کودکان مرکز آیندگان دست‌های مهربان ۲۰ تابلوی نقاشی از بچه‌های آیندگان را خریداری کرد، هدف خود را از این اقدام، نه فقط کمک به بچه‌ها، بلکه کمک به جامعه دانست.

وی در همین خصوص اظهار داشت: پشتیبانی و حمایت از این اقشار، در حقیقت حمایت از جامعه و نسل آینده‌ی این کشور است.

این فعال حوزه‌ی مد و لباس با تأکید بر توجه بیشتر به آسیب‌های اجتماعی گفت: باید از بنیاد دست‌های مهربان به خاطر این حجم از توجه به آسیب‌های اجتماعی و معضلاتی که اقشار ضعیف -به خصوص زنان و کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست- را تهدید می‌کند قدردانی کرد.

فراهانی افزود: فعالیت‌های دست‌های مهربان در این راستا بسیار جالب توجه است؛ به ویژه برپایی این نمایشگاهِ بسیار زیبا که علاوه بر جلب حمایت مردم و خیرین، راه پیشرفت را برای این کودکان با استعداد هموار می‌سازد. همچنین از همین سنین کودکی به آنها یاد می‌دهد به دنبال هدف معینی باشند و برای رسیدن به آن اهداف، از هیچ کوششی دریغ نکنند.

مدیرعامل شرکت وتریا گفت: یکی از نکات جالبی که من در این نمایشگاه متوجه شدم این بود که بنیاد دست‌های مهربان علاوه بر توجه و حمایت از این کودکان، اقدام به توانمندسازیِ مادران آنها نیز کرده است تا بتوانند با حمایت این بنیاد، برای خود دست به فعالیت‌های درآمدزا بزنند و از دایره‌ی نیازمندی خارج شوند.

شایان ذکر است امیرحسن فراهانی پس از خرید ۲۰ تابلوی نقاشی از کودکان مرکز آیندگان، در حرکتی زیبا و ارزشمند، مجدداً این تابلوها را به مرکز آیندگان اهدا کرد تا دوباره در چرخه‌ی فروش قرار گرفته و عایدی بیشتری برای بچه‌های دست‌های مهربان کسب شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *