آغاز فاز اول اهدای ۱۰۰ کانکس مسکونی توسط دست‌های مهربان به کرمانشاه؛ ارسال ۱۲ کانکس از اصفهان

کاروان مهربانی ادامه دارد؛

آغاز فاز اول اهدای ۱۰۰ کانکس مسکونی توسط دست‌های مهربان به کرمانشاه

ارسال ۱۲ کانکس از اصفهان به مناطق زلزله‌زده

6

فاز اول تهیه و اهدای ۱۰۰ کانکس مسکونی توسط بنیاد دست‌های مهربان به مناطق زلزله‌زده‌ی کرمانشاه با ارسال ۱۲ کانکس آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، پویش تهیه و ارسال کانکس‌های مسکونی و تحصیلی به مناطق زلزله‌زده‌ی کرمانشاه که از هفته‌های پیش در بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان کلید خورده بود روز پنجشنبه ۲۱ دی‌ماه ۹۶ با ارسال اولین محموله از شعبه‌ی اصفهان، وارد فاز اول خود شد.

این ۱۲ کانکس که توسط شعبه مرکزی و شعبه اصفهان تامین شده‌ بودند پس از تجمیع در شعبه‌ی اصفهان، توسط واحد حمل‌ونقل این بنیاد و با همراهی بازرس ناظر ویژه به مناطق زلزله‌زده ارسال شدند.

این کانکس‌ها در همین هفته به نیازمندترین خانواده‌هایی که توسط واحد تحقیق و پژوهشِ دست‌های مهربان شناسایی شده‌اند تحویل داده خواهد شد.

شایان ذکر است بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در روزهای ابتداییِ پس از زلزله با ارسال ۳۰ محموله از کمک‌های غذایی، وسایل گرمایشی، چادر، پوشاک و پتو و مواد بهداشتی، پروژه‌ی کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه را آغاز کرد و هم‌اکنون این پروژه با اجرایی‌شدنِ فاز اولِ ارسال کانکس‌های مسکونی و تحصیلی ادامه دارد.

همچنین این بنیاد در نظر دارد پس از پایان فازهای چندگانه‌ی تهیه و ارسال کانکس، عملیات ساخت درمانگاه خیریه و همچنین راه‌اندازی شعبه‌ای جدید در کرمانشاه و تحت پوشش قرار دادن زنان و کودکان بی‌سرپرست مناطق زلزله‌زده را اجرایی کند.

<p style=”text-align: left;”>

Print Friendly
</p>

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *