برگزاری جشن یک‌سالگی مرکز نگهداری آیندگان

26

جشن یک‌سالگی راه‌اندازی مرکز آموزش و نگهداری کودکان آیندگانِ دست‌های مهربان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، عصر روز شنبه ۱۴ بهمن ۹۶ کافه شوکای تهران میزبان جشن یک‌سالگی مرکز آیندگان دست‌های مهربان بود.
در این مراسم که با حضور دکتر شهرام فرجی بنیان‌گذار و مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان و خانم دکتر زهرا یوسفی قائم مقام بنیاد برگزار شد مهمانان دیگری از میان حامیان، هنرمندان و چند نفر از مبتلایان به ایکتیوز نیز حضور داشتند.
دکتر شهرام فرجی در بخشی از مراسم با اشاره به موفقیت‌های مرکز نگهداری آیندگان در سال اول فعالیت خود گفت: راه‌اندازی مرکز نگهداری آیندگان یکی از نقاط عطف خدمات دست‌های مهربان بود چراکه با راه‌اندازی این مرکز علاوه بر توفیق آموزش و نگهداری از تعدادی از کودکان بنیاد، توانستیم به موفقیت‌های بزرگی دست یابیم.
وی ضمن تشکر از مدیریت مرکز آیندگان در یک سال گذشته اذعان داشت: پیشرفت‌های قابل‌توجهی برای کودکان این مرکز دیده می‌شود ازجمله در زمینه‌های زبان انگلیسی، هوش و خلاقیت، موسیقی و نقاشی، قرآن و آموزش نوشتار.
فرجی با تأکید بر گسترش این‌گونه اقدامات در سطوح مختلف جامعه، اظهار امیدواری کرد تا مرکز آیندگان در سال‌های آینده نیز مسیر رو به رشد خود را حفظ کرده و افزایش رشد کودکان در زمینه‌های مختلف، محور فعالیت‌های این مرکز قرار بگیرد.
این مراسم با اجرای بخش‌های متنوعی همراه بود ازجمله برگزاری مسابقه رباتیک میان کودکان مرکز، تقدیر از دو مادر نمونه، تقدیر از پرسنل برگزیده‌ی مرکز آیندگان(خانم هاجر رضایی)، اجرای موسیقی زنده، اهدای هدیه توسط حامیان به کودکان مرکز و…
همچنین تقدیر از کودکان هنرمند نقاش مرکز با اهدای کارت هدیه و جایزه به ۲۱ کودک مرکز در ارتباط با فروش تابلوهای نقاشی در فرهنگسرای رسانه، از دیگر بخش‌های این مراسم بود.
شایان ذکر است عوامل اجرایی برنامه، امیر دهقانی (مجری) امین پارسا (خواننده و نوازنده‌ی گیتار)، فرهاد منصوری (موزیسین) و خانم شوکا عباسی (مدیریت کافه شوکا) که به‌صورت افتخاری در این اجرا حضور داشتند نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.
مرکز آموزش و نگهداری کودکان آیندگان وابسته به بنیاد دست‌های مهربان از ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ راه‌اندازی شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *