پیراهن امضا شده توسط بازیکنان تیم ملی فوتسال ایران در راستای حمایت از کودکان بی سرپرست به بنیاد نیکوکاری دست های مهربان شعبه تبریز اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری دست های مهربان تبریز، ۲۵ مهرماه سال ۹۶ فرزاد رضاوند مترجم رویدادهای ورزشی قبل از انجام مسابقه ایران-تاجیکستان در صدد برآمد در راستای حمایت از کودکان بی سرپرست با همکاری کادر فنی تیم ملی فوتسال ایران و با هماهنگی بنیاد نیکوکاری دست های مهربان در یک امر خیر و

دکتر نیما نکیسا دروازه‌بان پیشکسوت تیم ملی کشور صبح روز چهارشنبه 26 مهر 96 با حضور در مدرسه رضی‌آباد اسلام‌شهر، کودکان این منطقه را با خود همبازی کرد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، در برنامه‌ای که توسط بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان ترتیب داده شده بود دکتر نیما نکیسا به همراه نمایندگان این بنیاد در مدرسه رضی‌آباد حاضر شد و ضمن سرکشی از کلاس‌های این مدرسه با بچه‌های مشتاق این منطقه بازی دوستانه برگزار کرد.
امین دماوندی معاونت فرهنگ و ارتباطات و

بیانیه دکتر شهرام فرجی در خصوص سال‌روز تولد بنیاد دست‌های مهربان

جوامع انسانی اگرچه از نظر فرهنگی و اجتماعی بسیار متفاوت و گوناگون هستند اما نمی‌توانند بدون همیاری و مشارکت افراد ئ اجزای جامعه به حیات خود ادامه دهند. به همین دلیل در طول تاریخ، انسان‌ها کوشیده‌اند جهت حفظ بقای جامعه، ساز و کارهای مناسبی را برای همدلی و مشارکت به وجود آورند. در این راستا نهادهای نیکوکاری را می‌توان عمومی‌ترین پدیده‌ی همدلی و همکاری بشری دانست که از قدیمی‌ترین دوره‌هایکودکان مرکز آموزش و نگهداری آیندگان در روز جهانی کودک به تماشای یک نمایش رفتند.

به گزارش روابط عمومی دستهای مهربان، تعداد 20 کودک به مناسبت روز جهانی کودک توسط مرکز نگهداری و آموزش آیندگان به تماشای این تئاتر دعوت شده بودند.

این نمایش عروسکی تحت عنوان «مزرعه ننه‌جون» و به کارگردانی خانم دستوار در سالن آمفی تئاتر سرای محله فدک روی صحنه رفت.

همچنین در پایان نمایش به این کودکان هدایایی به مناسبت روز جهانی کودک اهدا شد.

گفتنی است در بخش دوم

کودکان مرکز آموزشیِ انجمن حمایت از کودکان کار در روز جهانی کودک میزبان بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان شدند.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، در روز جهانی کودکف بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در مرکز آموزشی انجمن حمایت از کودکان کار حاضر شده و هدایایی را میان این کودکان توزیع کرد.

روز جهانی کودک برای کودکان همواره روزی خوشایند و شادی‌بخش بوده و هر کودک معمولاً این روز را با شادی و دریافت هدیه می‌گذراند اما در این میان تعدادی از کودکان


کاروان کمپین مداد نارنجی در آخرین مقصد خود به روستای گل حصار رسید.
به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، در آخرین برنامه‌ی کمپین مداد نارنجی از سوی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان، لوازم‌التحریر مورد نیاز سال‌تحصیلی جدید (97-96) به دانش‌آموزان نیازمند این منطقه اهدا شد.
این اقدام در تاریخ پنجم مهر 96 با توزیع 150 بسته کامل لوازم‌التحریر در یکی از مناطق محروم استان تهران صورت پذیرفت.
در این برنامه چندین هنرمند و طنزپرداز مطرح کشور به صورت افتخاری، کارکنان بنیاد دست‌های مهربان را

درس بدون ترس


برخی اتفاقات درمان ندارند، فقط باید پیشگیری کرد؛ بچه‌ها ایمنی می‌خواهند اما نه ایمنیِ بعد از اتفاق. نگذاریم بچه‌ها در کلاس‌های غیرایمن، با ترس، درس بخوانند.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان با انتشار این پوستر در رسانه‌های مکتوب و مجازی، ضمن تبریک و گرامیداشت روز آتش‌نشان، خواستار توجه بیشتر به ایمنی مدارس کشور شد.

همچنین این بنیاد با کمپین «گرم مثل نارنجی» به یاری مدارس محروم کشور رفته و با همکاری مردم و خیرین، قصد


به مناسبت اول مهرماه، زنگ شروع سال تحصیلی جدید در مرکز نگهداری آیندگان بنیاد نیکوکاری دست های مهربان به صدا در آمد.
به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، همانند سراسر کشور زنگ آغاز تحصیلی مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست آیندگان وابسته به بنیاد نیکوکاری دست های مهربان توسط خانم دکتر یوسفی قائم مقام بنیاد نیکوکاری دست های مهربان نواخته شد.
دکتر الهام عبدالهی مدیر مرکز نگهداری با اعلام این خبر افزود: زنگ نمادین تحصیلی امسال را دکتر یوسفی قائم مقام بنیاد نیکوکاریبنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان جشن «مداد نارنجی» را در پارک ساعی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، این بنیاد در ادامه روند اجرایی کمپین بزرگ مداد نارنجی، شامگاه چهارشنبه 29 شهریور 1396 مراسمی را تحت عنوان جشن مداد نارنجی در پارک ساعی با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند برگزار کرد.

امین دماوندی معاونت امور مشارکت‌ها و فرهنگ و ارتباطات بنیاد دست‌های مهربان در این مراسم ضمن توضیحاتی در خصوص سابقه و فعالیت‌های بنیاد گفت: مداد نارنجی کمپینی استبنیاد نیکوکاری دستهای مهربان بیش از 1200 بسته لوازم‌التحریر در مناطق محروم سیستان توزیع کرد.

به گزارش روابط عمومی دستهای مهربان، این بنیاد همه ساله در ماه شهریور به استقبال سال نو تحصیلی رفته و برنامه‌هایی را در خصوص کمک به دانش‌آموزان نیازمند به اجرا در می‌آورد.

به همین منظور امسال نیز بنیاد دستهای مهربان کمپین بزرگی تحت عنوان «مداد نارنجی» را از ابتدای این ماه آغاز کرده و تا هفته دوم مهرماه ادامه خواهد داشت.

داوود لطف‌اله‌زاده سرپرست بنیاد دستهای مهربان شعبه

Page 1 of 24 12342324