جشن یک‌سالگی راه‌اندازی مرکز آموزش و نگهداری کودکان آیندگانِ دست‌های مهربان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، عصر روز شنبه 14 بهمن 96 کافه شوکای تهران میزبان جشن یک‌سالگی مرکز آیندگان دست‌های مهربان بود.
در این مراسم که با حضور دکتر شهرام فرجی بنیان‌گذار و مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان و خانم دکتر زهرا یوسفی قائم مقام بنیاد برگزار شد مهمانان دیگری از میان حامیان، هنرمندان و چند نفر از مبتلایان به ایکتیوز نیز حضور داشتند.
دکتر شهرام فرجی در بخشی

در اولین دورهمی مهربانی از سه کودک نابغه‌ی دست‌های مهربان تقدیر شد.به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، دور اول از مجموعه دورهمی‌های بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان تحت عنوان «دورهمی‌های مهربانی» با تقدیر و قدردانی از سه کودک نابغه‌ی این بنیاد –مارال، آزیتا و باران- عصر روز سه‌شنبه سوم بهمن ماه 96 در کافه ملل نیل تهران برگزار شد.مدیر روابط عمومی دست‌های مهربان در خصوص اهداف برگزاری این مراسم گفت: در میان کودکان مددجوی بنیاد، استعدادهایی درخشان وجود دارد که بعضاً

بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان جهیزیه‌ی پنج زوج مددجو را تهیه و به ایشان اهدا کرد.به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، در هفته‌ی اول بهمن 96 تعداد پنج سری جهیزیه‌‌ خریداری و به زوج‌های موردنظر اهدا شد.بر همین اساس، هزینه‌ی تمام‌شده‌ی خرید این جهیزیه‌ها حدود 123 میلیون ريال اعلام‌شده است.بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در کنار ارائه‌ی خدمات متنوع به جامعه هدف خود -زنان و کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست- از همان اوایل فعالیت خود در یک دهه پیش، طرح خرید جهیزیه برای

 

دومین مرکز آموزش و نگهداری کودکان بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان به‌زودی در ساری گشایش می‌یابد.

دکتر شهرام فرجی با اعلام خبر تأسیس دومین مرکز آموزش و نگهداری کودکان دست‌های مهربان در ساری گفت: اولین مرکز آموزش و نگهداری کودکان دست‌های مهربان (مرکز نگهداری آیندگان) در تاریخ 12 بهمن 95 در تهران افتتاح شد.

بنیان‌گذار بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان اظهار داشت: هم‌اکنون یک سال از آغاز فعالیت مرکز آیندگان می‌گذرد که ما توانستیم به لطف خدا دومین مرکز نگهداری کودکان را نیز ایجاد

کاروان مهربانی ادامه دارد؛

آغاز فاز اول اهدای 100 کانکس مسکونی توسط دست‌های مهربان به کرمانشاه

ارسال 12 کانکس از اصفهان به مناطق زلزله‌زدهفاز اول تهیه و اهدای 100 کانکس مسکونی توسط بنیاد دست‌های مهربان به مناطق زلزله‌زده‌ی کرمانشاه با ارسال 12 کانکس آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، پویش تهیه و ارسال کانکس‌های مسکونی و تحصیلی به مناطق زلزله‌زده‌ی کرمانشاه که از هفته‌های پیش در بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان کلید خورده بود روز پنجشنبه 21 دی‌ماه 96 با ارسال اولین

رئیس سازمان بنادر و دریانوردی مرگ تمام پرسنل نفتکش سانچی را تائید کرد و گفت که دسترسی به پیکرها ممکن نیست.
وی همچنین از غرق کامل بخش عمده‌ای از نفتکش خبر داد.
سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی تحت عنوان «خداحافظ ای داغ بر دل نشسته؛ ۳۲ فرشته از دریا به ملکوت رفتند»، رسما غرق شدن نفت کش ایرانی دچار حریق شده در آب های چین را اعلام کرد و نوشت: سازمان بنادر و دریانوردی این مصیبت بزرگ را به بازماندگان

آوارِ سنگ و سیمان و دلهره هنوز در کرمانشاه پابرجاست؛ طوفانِ دلتنگی و اشک و سرما هنوز ادامه دارد؛ اندوهِ بی‌خانمانی در دل‌های جدامانده هنوز پابرجاست؛ اما.. «کاروان مهربانی» هم هنوز ادامه دارد   پویش کمک به خرید کانکس با دست‌های مهربان برای مردمی که سهمشان از دنیا همیشه قهر دشمن بود و خشم زمین و سوز آسمان     #کاروان_مهربانی_ادامه_دارد #کرمانشاه_تنها_نیست #بنیاد_نیکوکاری_دستهای_مهربان #من_یک_نارنجی_هستمدر جریان برخورد یک نفتکش ایرانی در سواحل شرقی چین با یک کشتی باربری این کشور ۳۲ نفر ناپدید شدند که 30 نفر از این افراد را هموطنان ایرانی تشکیل می‌دهند. در این حادثه که روز یکشنبه 17 دیماه اتفاق افتاد سی خدمه ایرانی و دو خدمه بنگلادشی این نفتکش مفقود شدند.

بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های خدمه‌ی نفتکش ایرانی و هم‌میهنان عزیز، برای نجات جان مفقودشدگان، از درگاه خداوند رحمان، لطف و رحمت مسئلت دارد.بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان 300 بسته غذای گرم میان نیازمندانِ ساکن کوره‌های آجرپزی اسلام‌شهر توزیع کرد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، روز پنجشنبه 14 دی‌ماه 96 تیمی از این بنیاد به محل زندگی تعدادی از اقشار نیازمند کشور که در کوره‌های آجرپزی حاشیه‌ی اسلام‌شهر زندگی می‌کنند اعزام شده و تعداد 300 بسته غذای گرم و میوه را میان اهالی این منطقه توزیع کرد.

گفتنی است برای تهیه این بسته‌های غذایی از 30 نوع غذای گرم طبخ‌شده در یکی از باکیفیت‌ترین رستوران‌هایهمایش «قدم صفر» کسب‌وکارهای نوپای اینترنتی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، همایش قدم صفرِ کسب‌وکارهای اینترنتی با حضور و حمایت معنوی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان، چهارشنبه 29 آذرماه برگزار شد.

در این همایش، نمایندگان دست‌های مهربان با تشریح فعالیت‌های این بنیاد، در خصوص تاریخچه، عملکرد و اقدامات جاری و آینده‌ی دست‌های مهربان و اهداف آقای دکتر شهرام فرجی، توضیحات جامعی ارائه دادند.

همچنین چند تن از میهمانان عالی‌رتبه‌ی این همایش با استقبال از فعالیت‌های بنیاد قول مساعدت و همکاری

Page 1 of 28 12342728