بنیاد نیکوکاری دست های مهربان در آستانه سال نو و با هدف تکریم و حمایت از نیازمندان و محرومین به ویژه زنان سرپرست خانوار بسته های حمایتی خود را در قالب سبد کالا آماده نموده و به منظور توزیع بین نیازمندان در اختیار شهرداری منطقه 6 قرار داد.
در این راستا پس از هماهنگی های به عمل آمده با شهرداری منطقه 6 تعداد 110 سبدکالا شامل برنج، روغن، کنسرو، تن ماهی، خرما، شکلات، ماکارونی و رب گوجه فرنگی تهیه و 25

به گزارش روابط عمومی همزمان با نزدیک شدن نوروز و سال نو بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان با هدف ترویج آیین بهاری مهربانی و نوعدوستی دوشنبه ۲۳اسفندماه اقدام به برگزاری جشن عیدانه نوروزی ویژه کودکان تحت پوشش نمود.
این مراسم با حضور دکتر فرجی بنیانگذار و مدیرعامل دستهای مهربان، معاونت های بنیاد و جمعی از حامیان دستهای مهربان در مرکز نگهداری و آموزش کودکان زیر هفت سال آیندگان برگزار شد.
اجرای نمایش عمونوروز و ننه سرما، سرود هفت سین با حضور کودکان تحت

به گزارش روابط عمومی سی و دومین نمایشگاه نقاشی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان با حضور مدیرانی از شهرداری، استانداری، نماینده رهبری، نمایندگان شورای شهر، آموزش و پرورش و امام جمعه شهر ساری و جمعی از هنرمندان، ورزشکاران و مردم در باشگاه فرهنگیان ساری برگزار شد.
در این نمایشگاه دو روزه ۸۰ کودک بی سرپرست به همراه 18 کودک ای بی تحت حمایت این بنیاد آثار هنری خود را به نمایش گذاشتند .
در این نمایشگاه برخی از کودکان پروانه ای با صنایع

حامیان کودکان بنیاد نیکوکاری دست های مهربان نزدیک شدن بهار و فرارسیدن سال نو را بهانه ای قرار دادند تا با رفتن به مرکز نگهداری و آموزش آیندگان لحظه هایی پر از شادی و هدیه را به بچه های تحت پوشش در این مرکز هدیه کنند.
به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه 17 اسفند ماه مرکز نگهداری و آموزش کودکان زیر هفت سال آیندگان با حضور یکی از حامیان بنیاد آقای نظری شور و نشاط دیگری یافت.
با حضور این حامیجمعی از کودکان تحت حمایت بنیاد دست های مهربان در کنار مادران خود و نیز پرسنل این سازمان نیکوکاری عام ‌المنفعه به مناسبت هفته درختکاری و منابع طبیعی روز یکشنبه 15 اسفند ماه در شعب اصفهان و البرز این بنیاد نهال کاشتند.

به گزارش روابط عمومی در آستانه بهار طبیعت، فرش سبزی با دست ‌های کوچک کودکان تحت پوشش بنیاد نیکوکاری دست های مهربان پیش پای نوروز گسترده می­‌شود.

در این برنامه داوطلبانه که در راستای ترویج فعالیت ‌های عام‌المنفعه و توسعه

بانوی مهرمند و هنرمند گرامی
سرکار خانم آنانعمتی

شما را سپاس باید گفت که به یاری نیازمندان شتافته و صمیمانه شادی را میهمان سفره کودکان معصوم سرزمین مان کردید.
شما که دستانتان لبریزِ از مهربانی است.
بی شک دستان نیازمندان هر شب برایتان به دعا بلند خواهد شد و چشم های کودکان محروم این مهربانی را هرگز فراموش نخواهد کرد.
درود بر شما که سرانگشتان مهربانتان شکوفه امید را در دل های حسرت زده رویاند.
حضور سبزتان را ارج می نهیم و از همراهی تان با

به مناسبت روز درختکاری چند اصله نهال در مرکز نگهداری و آموزش کودکان زیر هفت سال آیندگان کاشته شد.
به گزارش روابط عمومی 15 اسفندماه همزمان با روز درختکاری پرنسل مرکز نگهداری و آموزش آیندگان به همراه کودکان تحت پوشش بنیاد با هدف ترویج فرهنگ درختکاری و حفاظت از درختان اقدام به کاشت چند اصله نهال زیتون و گل های پامچال و بنفشه در باغچه این مرکز نمودند.
لازم به ذکر است این نهال ها در قالب طرحی به مناسبت این روز

یکشنبه 15 اسفندماه سیامک کوروشی بازیکن خوشنام تیم فوتبال سایپا با حضور در بنیاد نیکوکاری دست های مهربان با کودک تحت حمایت خود دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار صمیمانه کوروشی از نزدیک با محمدمتین پورعلی کودک تحت حمایت خود به گفتگو نشسته و از مسائل وی با خبر شد؛ همچنین با توجه به نزدیک شدن سال نو وی پیشاپیش هدیه نوروزی محمد متین را به او تقدیم کرد.
سیامک کوروشی از 6 ماه پیش از نزدیک با بنیاد دست های

به گزارش روابط عمومی چهارشنبه 11 اسفند ماه دکتر شهرام فرجی بنیانگذار و مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست های مهربان طی نشستی با حضور اسماعیلی ریاست آموزش و پرورش و کریمی معاونت آموزشی استان شیراز پیرامون نوسازی مدرسه ابتدایی فرسوده در روستای محمودآباد به بحث و تبادل نظر پرداخته و قرارداد ساخت این مدرسه را امضا نمود.
روستای محمودآباد شیراز از مناطق فقیر و محروم این استان محسوب می شود که به علت داشتن مدرسه ابتدایی با فضایی فرسوده در این زمینه

به مناسبت ایام فاطمیه شعب مراغه و تبریز بنیاد نیکوکاری دست های مهربان در اقدامی شایسته طرحی را با هدف پخت و توزیع آش نذری بین نیازمندان در روز شهادت حضرت صدیقه طاهره (س) اجرا نمودند.
همزمان با برگزاری مراسم بیت الاحزان فاطمی در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا پخت آش نذری در شعب تبریز و مراغه آغاز گردید و ظهر روز شهادت توزیع شد.
شایان ذکر است در این مراسم شعبه مراغه اقدام به پخت ۴ دیگ و شعبه تبریز ۳

Page 1 of 17 12341617