نمایشگاه نقاشی «دست‌های مهربان» افتتاح شد.

نمایشگاه آثار نقاشی کودکان مرکز آموزش و نگهداری آیندگان بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان عصر روز شنبه ۱۸ آذر ۹۶ با حضور جمعی از هنرمندان، اهالی فرهنگ و رسانه، مخاطبان نمایشگاه و کودکان مرکز آیندگان گشایش یافت.

در این نمایشگاه که به میزبانی فرهنگسرای رسانه پاسداران در حال برگزاری است آثار نقاشی کودکان ۳ تا ۶ سال مرکز نگهداری آیندگان در معرض تماشای عموم قرار گرفته است.

افتتاحیه این نمایشگاه با حضور هنرمندانی از قبیل جمال رحتمی (کاریکاتوریست

سومین بیانیه دکتر شهرام فرجی مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در خصوص زلزله‌ی کرمانشاهبی تردید همه ما از وقوع حادثه زلزله‌ی کرمانشاه و تبعات آن هنوز غمگین هستیم و هیچکدام نتوانستیم در این سه هفته، لحظه‌ای این اندوه را از قلب خود دور کنیم اما در میان تمام این اتفاقات ناگوار، در میان این خرابی‌ها و آسیب‌ها، در میان دلتنگی‌ها و اشک‌ها و گریه‌ها، یک اتفاق خوب رقم خورد که باعث شد مقداری از فشار اندوه زلزله‌ی کرمانشاه از روی

جشن تولد پاییزی‌های مرکز نگهداری آیندگان دست‌های مهربان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، مرکز آموزش و نگهداری آیندگانِ دست‌های مهربان به رسم هر فصل، جشن تولد فصلی کودکان خود را برگزار کرد.در این جشن که با حضور بنیانگذار و مدیرعامل دست‌های مهربان برگزار شد میهمانانی نیز از دنیای هنر و سینما حضور داشتند.از جمله میهمانان این جشن می‌توان به استاد اشعریون، شراره رخام، محمودرضا قدیریان، سامان گوران، گلشید بحرایی، مينا فلاحت‌پيشه، مجریان و برنامه‌سازانی از صدا و سیماسیدعلی نوجوان افغانستانی پس از یک ماه اقدامات درمانی توسط مرکز درمانی سبحان، خطر ناشنوا شدن را از سر گذراند.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، این نوجوان که از اتباع افاغنه‌ی تحت پوشش بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان است مدت‌هاست به خاطر پارگی پرده‌ی گوش و آسیب‌دیدگی شدید گوش میانی، شنوایی یک گوش خود را تقریباً از دست داده بود و در آستانه‌ی ناشنوایی کامل قرار داشت.

وی حدود یک ماه پیش با مراجعه به مرکز درمانی سبحان تحت نظر پزشکان اینبنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در جشن الفبای دبستان نوید آینده‌ی نارمک حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، این جشن به صورت هفتگی در برخی مدارس کشور با هدف تسهیل آموزش الفبا به کلاس اولی‌ها و افزایش شوق و انگیزه آنان به مدرسه و تحصیل برگزار می‌شود.

در این جشن که روز چهارشنبه 8 آذر 96 در دبستان نوید آینده‌ی نارمک برگزار شد، نماینده‌ی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان با هماهنگی خانم کریمی، مدیریت این دبستان و معلم کلاس اول دبستان خانممحموله‌ی بیستم از سی محموله‌ی کمک‌های مردمی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در میان زلزله‌زدگان کرمانشاه توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، این محموله که حاوی 10 تن مواد غذایی، پوشاک، چادر و نایلون و پتو بود در روستاهای اطراف جوانرود تقسیم شد.

دکتر شهرام فرجی مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در همین خصوص گفت: محموله‌های این بنیاد از روز چهارشنبه اول آذر در مناطق مختلف زلزله‌زده در حال توزیع است.

وی با اشاره به توزیع 19 محموله تا روز جمعه گفت:سیل کمک‌های مردمی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان تحت عنوان «کاروان مهربانی» که عصر سه‌شنبه 30 آبان 96 در قالب 30 کامیون به سمت مناطق زلزله‌زده‌ی کرمانشاه به راه افتاده بود بامداد امروز به این منطقه رسید.

به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان، حدود 300 تُن از کمک‌های مردمی بنیاد دست‌های مهربان در قالب کاروان مهربانی از شهرستان قم به مقصد استان کرمانشاه حرکت کرد و بامداد چهارشنبه اول آذر 96 به مناطق زلزله‌زده رسید.

دکتر شهرام فرجی مدیرعامل بنیاد دست‌های مهربان کهخانواده دست‌های مهربان طی چند روز اخیر با برپایی ایستگاههایی در شعب بنیاد در سراسر کشور اقدام به گردآوری کمک های مردمی کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد دستهای مهربان، این کمک ها از تمام شعب شهرستانها به قم ارسال شده و سپس در آنجا بسته بندی و پس از بارگیری، به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال می شود.

همچنین علاوه بر بچه های زحمتکش شعبه قم، بسیاری از کارکنان سایر شعب نیز به قم رفته و پا به پای هم درمدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان اعلام کرد: بنیاد دست‌های مهربان تمامی کودکانی را که در زلزله کرمانشاه خانواده یا سرپرست خود را از دست داده‌اند تحت حمایت و پوشش مالی، درمانی و تحصیلی قرار خواهد داد.

دکتر شهرام فرجی گفت: امروز مردم ایران نشان دادند که ایرانیان مصداق بارز انسانیت و جوانمردی هستند و با هر باور و عقیده و قومیتی دست به دست هم، عشق را به مردم زخم خورده کرمانشاه تقدیم کردند.

وی افزود: من و یارانم در بنیاد دست‌های

کرمانشاه هشت سال از ما محافظت کرد
#حالا_نوبت_ماست

بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان طی انتشار یک فراخوان اعلام کرد هرکسی در حد توان خود با کمک مالی یا تهیه‌ی اقلام زیر و تحویل به شعبه های بنیاد در سراسر کشور، به کمک مردم عزیز استان کرمانشاه بشتابد.
در این فراخوان امده است:

این مردم همان قهرمان هایی هستند که هشت سال زیر رگبار بمب و گلوله‌ی دشمن، از من و شما محافظت کردند پس #حالا_نوبت_ماست که از آنها محافظت کنیم.

لیست مهم‌ترین اقلام مورد نیاز:
چادر،

Page 1 of 26 12342526