در تاریخ 4 اسفند ماه به همت چند تن از حامیانِ عزیز دستهای مهربان و پرسنل زحمت کش مرکز نگه داری آیندگان , کودکانِ این مرکز اردوی یک روزه ای در پارک ژوراسیک را تجربه کردند.
به گزارش روابط عمومیِ بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان ,کودکان بعد از بازدید گروهی از پارک ژوراسیک و گردش در این پارک به همراه مربیان خود به صرف نهار دعوت شدند .
به گفته دکتر عبداللهی مدیر مرکز نگه داری هدف از برگزاری این اردوی یک روزه

به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان 6 اسفند ماه در تالار پالاس هتل اسپیناس پالاس تهران از طرف برندهای مطرح سطح کشور ضیافتی بر پا شد.
در این مراسم تمامیِ برندهای شرکت کننده , درصدی از فروش محصولات خود را به بنیاد نیکوکاری دست های مهربان اختصاص دادند.
واحد توانمند سازی دست های مهربان هم محصولات دست ساز زنان سرپرست خانوار خود را به معرض نمایش و فروش گذاشت که با استقبالِ خوب بازدیدکنندگان روبرو شد.

[gallery link="file" size="medium" ids="5247"]
" استفاده

امروز روزِ عجیبی است. به دوران کودکیم فکر میکنم و احوالاتم را در ایام نزدیک سالِ نو مرور میکنم.
خنده های کودکانه و ذوق سرشار از البسه ی نو و بوی عید...
پنجره ی دفترِ کارم را باز میکنم , نفس میکشم , بهار نزدیک است.
مردمِ شهر در تکاپوی روزهای آخرِ سال, درختهای خیابان جوانه زده و همگی به پیشواز بهار میروند.
نفس میکشم ... حس میکنم بهار در دستانِ من است . هر لحظه خداوند را شاکرم که این بار هم رو

بنیاد نیکوکاری دست های مهربان در راستای اجرای طرح کمپین کاروان مهربانی و کمک رسانی به مناطق محروم با شعار بهار در دستان ماست در فاز دوم این طرح، گچساران را مقصد خود قرار داده و 2000 سبدکالای کمک های مردمی را توزیع نمود.
به گزارش روابط عمومی با همت بنیاد دست های مهربان دوشنبه 2 اسفندماه کاروان مهربانی به منظور خدمت رسانی به نیازمندان گچساران با کامیون هایی حاوی سبدکالای کمک های مردمی راهی این شهر شد که این بسته

امروز دوشنبه 2 اسفند انتظارها به پایان رسید و روز دیدار فرارسید.
در این روز دکتر شهرام فرجی مدیرعامل و ریاست هیئت مدیره بنیاد نیکوکاری دست های مهربان به همراه مدیران و یاوران بنیاد در گچساران حضور می یابند تا همچون گذشته همکاران خود را در واپسین گام ها تنها نگذارند.
خورشید مهر امروز به گرمی در گچساران طلوع کرده و با کمپین کاروان مهربانی این شهر بهاری شده است.

[gallery link="file" size="medium" ids="5188,5189,5190,5191,5192,5193,5194,5195"]
" استفاده از اخبار با ذکر منبع بلامانع است "
[printfriendly]

بنیاد نیکوکاری دست های مهربان با هدف کمک رسانی به مناطق محروم گچساران در قالب کاروان مهربانی و با شعار بهار در دستان ماست 30 بهمن ماه به این شهر سفر نمود.
این کاروان یکشنبه 1 اسفند در راستای کمک به زندانیان نیازمند گچساران با حضور در زندان این شهر چندین سبد کالا بین این افراد توزیع نمود.
با همت بنیاد نیکوکاری دست های مهربان زندانیان بی بضاعت گچساران شناسایی شده و سبدکالاهایی حاوی کمک های مردمی بین آنان توزیع گردید که

بنیاد نیکوکاری دست های مهربان با هدف کمک به مناطق محروم گچساران فاز دوم کمپین کاروان مهربانی را با شعار بهار در دستان ماست اجرا کرده که این کاروان طی 15 کامیون حامل بسته های کمک های مردمی شنبه 30 بهمن به این شهر رسید.
به گزارش روابط عمومی یکشنبه 1 اسفند توزیع سبد کالاهای ارسال شده از ساعت 15 تا 19 بین هموطنانمان در گچساران آغاز گردید.
شایان ذکر است در روز نخست این کمپین تعداد 300 بسته کالا شامل خوراک،

شنبه30 بهمن ماه کاروان مهربانی با توشه پربارش به گچساران رسید و دست های مهربان بهار را به سرمای یخ زده این شهر هدیه داد...
امروز تلاش شبانه روزی و اراده بی بدیل یاران دست های مهربان به ثمر نشست و کاروان مهربانی در گچساران مستقر گردید.
اینک یاران خستگی ناپذیر دست های مهربان مشغول تخلیه بسته کالاهای ارسالی شامل خوراک، پوشاک و دارو می باشند...
کم کم تمام مقدمات فراهم می شود تا یک روز دیگر توزیع بسته های مهربانی بین هموطنانمان

به گزارش روابط عمومی با توجه به مشکلات دهان و دندان کودکان در سنین 3 تا 6 سال، کارشناسان واحد بهداشت و دندان درمانگاه سبحان 1 جهت ارائه خدمات دندانپزشکی چهارشنبه 27 بهمن ماه در مرکز نگهداری و آموزش کودکان زیر هفت سال آیندگان حضور یافته و به انجام معاینات دهان و دندان 20 کودک تحت پوشش بنیاد پرداختند.
در این جلسه که با حضور خانم جهانی، دکتر مرادی و خانم شهرامی صورت گرفت پس از انجام معاینات اولیه کودکان در

با توجه به در پیش رو بودن سال جدید و آغاز ایام نوروز اعضا و کارکنان بنیاد نیکوکاری دست های مهربان به جمع آوری کمک های مردمی از قبیل پوشاک، مواد غذایی و مواد بهداشتی جهت کمک رسانی به نیازمندان مناطق محروم گچساران می پردازند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری دست های مهربان دکتر شهرام فرجی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بنیاد با اشاره به اجرایی شدن این کمپین در فاز اول به مقصد مناطق محروم سیستان و بلوچستان گفت:

Page 1 of 16 12341516