حس نوع دوستی و کمک به همنوع همواره از خصلت های نیکوی ایرانیان بوده و در آموزه های دینی ومذهبی ما نیز فراوان به آن توصیه شده است.

بنیاد نیکوکاری دست های مهربان به عنوان یک سازمان نیکوکاری همواره با تکیه بر حمایت و اعتماد مردم نوع دوست سرزمینمان، تلاش کرده تا این کمکها را به دست نیازمندان و مستحقین واقعی آن رسانده و با ایجاد بستر و شبکه ای مناسب، علاوه بر حمایت مادی، زمینه ساز رشد و توانمندسازی این نیازمندان و مددجویان باشد.

لذا کمکهای شما عزیزان اعم از کوچک یا بزرگ در کنار کمکهای سایر نیکوکاران عزیز، همواره میتواند کلیدی باشد برای گشودن قفلهای بسته زندگی هموطنان نیازمندمان. حتی قطره هایی کوچک از محبت شما رودی جاری خواهند شد که زندگی بخشند. انگیزه انجام کار نیک هر چه باشد زیباست و پیش از هر چیز، در زندگی خود شخص جاری خواهد شد و اولین ارمغان آن بی شک، یک حس خوب و فوق العاده برای خود فرد خواهد بود.

از اینکه در این راه با ما همراهید قدردان شماییم.

شما میتوانید کمکهای نقدی خود را از طریق پرداخت آنلاین  و یا واریز به یکی از حسابهای بانکی بنیاد اهدا نمایید. همچنین در حال حاضر تمامی دستگاههای خودپرداز بانک دی در سراسر کشور ، گزینه “کمک به دست های مهربان” را دارا هستند.

از آنجایی که دست های مهربان خود را موظف به پاسخگویی به شما عزیزان در خصوص نحوه عملکرد کمکهای اهدایی میداند، خواهشمندیم پس از واریز هرگونه وجه به عنوان کمک اهدایی، حتما با دفتر مرکزی بنیاد با شماره ۸۸۳۹۱۸۲۷ و یا مددکار مربوطه تماس حاصل فرمایید و یا مراتب را از طریق ارسال فیش بانکی را به شماره نمابر ۸۸۳۹۱۶۴۸ با ذکر مشخصات دقیق اهدا کننده و شماره تماس، به اطلاع همکاران مسئول ما برسانید.

شماره حسابهای بنیاد
۲۳۳۶۷۰۳/۳۹
بانک ملت شعبه کارگر جنوبی
قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملت
۳۱۲۱۰۳۷۹۴۱
بانک ملت شعبه نصرت
قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملت
۶۱۰۴-۳۳۷۷-۷۰۰۰-۵۰۰۵
شماره کارت – بانک ملت
امکان واریز وجه از کلیه کارتهای عضو شتاب
۶۶۷۰۷۶۶۹۶
بانک کشاورزی شعبه شیلات تهران
قابل پرداخت در کلیه شعب بانک کشاورزی
۶۰۳۷-۷۰۱۱-۹۹۵۰-۰۹۷۳
شماره کارت – بانک کشاورزی
امکان واریز وجه از کلیه کارتهای عضو شتاب

لطفا برای پرداخت آنلاین کلیک کنید

Print Friendly